DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O FIRMIE KOPRA

Ponad 25 lat doświadczenia na rynku i setki zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka.

Firma KOPRA została założona 4 grudnia 1989 roku przez małżonków Hannę i Tomasza Bihl. Jesteśmy polską, prywatną, rodzinną  firmą. Jako jedni z pierwszych rozpoczęliśmy profesjonalne zaopatrywanie punktów dorabiania kluczy we wszystko, co jest potrzebne do codziennej pracy. Bierzemy czynny udział w rozwoju tej branży w Polsce i we wprowadzaniu wielu nowości technologicznych. Przez wiele lat rozwoju zgromadziliśmy ogrom praktycznej wiedzy dotyczącej nie tylko samych kluczy i urządzeń ale i sposobów na prowadzenie z powodzeniem kluczykarskiego biznesu. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać naszych Klientów.

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalnie podchodzącym do swojej pracy.  Każdy klient ma w naszej firmie swojego opiekuna, który nie tylko prowadzi bieżącą współpracę lecz również kompleksowo zajmuje się wsparciem swoich klientów.

Naszymi dostawcami są najwięksi potentaci – SILCA Włochy i KEY LINE Włochy.

Naszym celem jest zapewnienie Tobie jako Klientowi jak najlepszej obsługi. Obsługi dopasowanej do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Działamy na terenie całej Polski.

Jeśli więc posiadasz punkt dorabiania kluczy i szukasz zaufanego dostawcy albo dopiero rozpoczynasz przygodę z branżą kluczykarską trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy KOPRA i poznać naszą pełną ofertę dla punktów dorabiania kluczy? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.