Dostępne formy składania zamówień

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z naszymi Partnerami doskonale rozumiemy,że czasami może Ci brakować czasu na złożenie zamówienia na brakujące klucze. To jak najbardziej naturalna sytuacja, kiedy w kolejce do Twojego punktu ciągle czekają Klienci. Dlatego dajemy Ci do dyspozycji pełną dowolność jeśli chodzi o formę składania zamówień. Sprawdź poniżej jak możesz złożyć zamówienia i poznaj korzyści każdego z tych sposobów.

Zamówienia poprzez eSklep

To bez wątpienia najlepszy i najwygodniejszy sposób składania zamówień. Możesz złożyć je w dowolnym momencie dnia i nocy przez 7 dni w tygodniu. To ty decydujesz kiedy masz czas i ile czasu chcesz poświęcić na skompletowanie zamówienia. Dodatkowo możesz sprawdzić wszystkie symbole kluczy wszystkich producentów i upewnić się co do ich wyglądu dzięki załączonym rysunkom kluczy. Zamówienia internetowe to także więcej punktów w programie partnerskim eKluczolandia.

Zamówienia telefoniczne oraz fax

Zamówienia możesz składać także drogą telefoniczną kontaktując się ze swoim handlowcem. Jeśli jeszcze do tej pory nie zapisałeś się na nasz newsletter możesz mieć pewność,że Twój dedykowany opiekun handlowy podczas rozmowy poinformuje Cię o wszystkich nowościach i promocjach. Jeśli wolisz, zamówienia możesz także spisać na kartce i przesłać do nas faksem.

Zamówienia poprzez email

Jeśli wolisz zamówienie możesz przesłać także w postaci wiadomości email do Twojego dedykowanego opiekuna handlowego. Bez względu na dzień i godzinę masz pewność,że zamówienie dotrze i zostanie przekazane do realizacji kiedy tylko Twój opiekun odbierze pocztę elektroniczną.

Zamówienia podczas wizyty opiekuna

Twój dedykowany opiekun handlowy będzie odwiedzał Cię z ustaloną częstotliwością. Podczas jego wizyty możesz złożyć osobiście zamówienia i porozmawiać o nowościach i promocjach w ofercie Kopry. To także dobry moment na prezentację nowych urządzeń i maszyn, których zakup rozważasz.