Smart Pro

Charakterystyka urządzenia:

  • Najnowocześniejszy programator kluczy OBD pracujący z większością producentów oraz modeli pojazdów z całego świata
  • Jest awangardowym, łatwym w użyciu urządzeniem do programowania kluczy z transponderem, zbliżeniowych, pilotów oraz – w niektórych markach – odczytu kodów PIN. Posiada intuicyjny, dotykowy interfejs oraz zawiera całą bazę danych Advanced Diagnostics Info Quest (ponad 5000 modeli pojazdów). To niewątpliwie elastyczne rozwiązanie typu „all-in-one” , ponieważ umożliwia użytkownikowi różne kombinacje i opcje kupowania funkcji.
  • Posiada 10- calowy, kolorowy, dotykowy ekran przeprowadzający użytkownika krok po kroku przez proste sekwencje we wszystkich funkcjach programowania kluczy oraz procedurach. Interfejs graficzny jest intuicyjny, a oprogramowanie dostępne w wielu językach. Łatwe w odczycie ikony w przejrzysty sposób pokazują, czy urządzenie komunikuje się z pojazdem, czy też nie.
  • Smart Pro zawiera AD Info Quest, stale uaktualnianą bazę danych zawierającą szczegółowe informacje o ponad 5000 modeli pojazdów.
  • Programuje transpondery, piloty zbliżeniowe i wkładane w gniazdo, oraz odczytuje kody PIN w licznych markach. Dodatkowe aktualizacje wprowadzają identyfikację ECU, odczyt EOBD oraz czytanie i czyszczenie błędów (w zależności od producenta) oraz archiwizowanie poprzednio zaprogramowanych pojazdów.
  • Smart Pro posiada port rozszerzający oraz gniazdo na Smart Antenę, dzięki czemu użytkownik może odczytać, przygotować i prekodować transpondery bez pomocy innych urządzeń. Zaawansowany system zabezpieczeń sprawia, że nie są potrzebne żadne dongle czy smart-karty.
  • Smart Pro jest hybrydowym rozwiązaniem typu „all-in- one” oferującym wszechstronność możliwości wyboru różnych opcji zakupu: od standardowych tokenów przez czasowo nielimitowane tokeny (zwane dalej UTP) po zakup programów. W trakcie użytkowania możesz zmienić swój plan dostosowując go do aktualnej sytuacji w swojej firmie.
  • Urządzenie jest w pełni kompatybilnie ze wszystkimi transponderami, kluczami samochodowymi oraz pilotami firmy Silca w tym kluczami z pilotami zbliżeniowymi oraz wtykanymi do gniazda, a także kluczami pod transponder.
  • Wyposażone jest w twardą walizkę z gumowymi wycięciami na wszelkie narzędzia potrzebne do programowania kluczy i pilotów. Ekran został wykonany z Gorilla Glass®, wytrzymałego i trwałego materiału.
  • Maszyna jest zasilana przez gniazdo OBD, główne kable lub wewnętrzny akumulator zapewniający do dwóch godzin pracy.
  • Potężny czterordzeniowy procesor i nowa architektura hardware’u oraz software’u zostały zaprojektowane, by oszczędzić twój czas. Dzięki połączeniu programowania i wyczytywania kodu PIN w jeden krok proces programowania jest znacznie szybszy.