Multitransponder GTI

Jeden transponder GTI pozwala na kopiowanie wszystkich transponderów
TEXAS 4C, TEXAS CRYPTO 4D oraz PHILIPS CRYPTO 2 ID46

Hurtownia kluczy
 • Uniwersalność

  Jedna technologia, wiele funkcji i zastosowań

 • Szerokie zastosowanie

  Szeroki zakres modeli samochodów.Transponder obsługuje 979 pojazdów

 • Kompatybilność

  Kompatybilność z urządzeniami SILCA

 • Jakość

  Jakość technologii i podzespołów gwarantowana przez SILCA.

Pierwszy UNIWERSALNY transponder

Wszestronność

Technologia GTI jest niepowtarzalna, kompaktowa oraz wszechstronna. Epoksydowy transponder GTI, o wymiarach: szerokość 6 mm, długość 11 mm i grubość 3 mm, można zastosować zarówno we wszystkich kluczach SILCA z wsuwką na transponder, jak i w większości kluczy oryginalnych. Nowa seria kluczy SILCA jest systematycznie aktualizowana i rozszerzana.

Stała aktualizacja

Ufając wielotetniemu doświadczeniu firm KOPRA i SILCA masz pewność, że technologia kopiowania transponderów będzie stale rozwijana  i na bieżąco aktualizowana o nowe profile kluczy samochodowych wprowadzanych na rynek światowy w kolejnych latach.

Niezawodność

Nowy protokół zabezpieczeń zastosowany przez SILCA po raz pierwszy  w technologii GTI gwarantuje ochronę przed potencjalnym nielegalnym sklonowaniem transpondera.

Kompatybilność z urządzeniami SILCA

GTI może być kopiowany wyłącznie na urządzeniach RW4 Plus i Fast Copy Plus.

Dobre rozwiązanie w przypadku zagubionych kluczy

GTI może być zaprogramowany bezpośrednio w samochodzie, za pomocą urządzeń firmy SILCA lub innych dostępnych na rynku. Aby wykonać tę operację należy transponder GTI prekodować. Prekodowanie GTI jest proste, szybkie i przyjazne dla użytkownika.

Chciałbyś dowiedzieć się jeszcze więcej na temat multitranspondera GTI, a nie znalazłeś informacji powyżej? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółowe odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.