JAK OTRZYMAĆ NAJNOWSZE URZĄDZENIE RW4 PLUS:

Z okazji 30-lecia KOPRY, wspólnie z firmą SILCA®, organizujemy wyjątkowy program wymiany urządzeń, dzięki któremu można stać się posiadaczem najnowszego urządzenia RW4 Plus.


Potrzeba wymiany:

RW4 (ERA3) i Fast Copy już ponad dwa lata temu osiągnęły kres możliwości rozwojowych. Nowe rozwiązania jak np. kopiowanie transponderów TEXAS 80-bit (TOYOTA „G”, FORD, HYUNTAI, KIA) czy też TEXAS 128-bit (TOYOTA „H”) nie są możliwe do zaimplementowania na RW4 (ERA3) lub Fast Copy.


Nowy RW4 Plus:

RW4 Plus jest najnowszym rozwiązaniem firmy SILCA®. Służy do programowania transponderów, jest łatwe w obsłudze i niezawodne. Urządzenie podlega ciągłemu rozwojowi.

Urządzenia podlegające wymianie;

Wymiana dotyczy: RW4 + P-Box i ERA3 + P-Box na RW4 Plus oraz Fast Copy + P-Box na Fast Copy Plus.


Czas trwania akcji:

Akcja trwa od 2019.09.02 do 2019.12.04.


Sposób wymiany urządzeń:

Wymiana urządzenia jest możliwa po weryfikacji urządzeń przez firmę SILCA®. W tym celu klient, który chce wymienić swoje urządzenie, powinien wysłać nam zdjęcia tabliczek znamionowych z numerami seryjnymi RW4 + P-Box (ERA3 + P-Box) lub Fast Copy + P-Box wraz z wypełnionym formularzem.

Po pozytywnej weryfikacji danych przez Silca nowe urządzenie RW4 Plus zostanie dostarczone do naszej firmy. Wymiana będzie polegała na zdaniu starego zestawu RW4 + P-Box (ERA3 + P-Box) lub Fast Copy + P-Box zostawiając sobie SNOOP. W zamian za stary zestaw otrzymacie Państwo fabrycznie nowe urządzenie RW4 Plus objęte dwuletnia gwarancją.

Skontaktuj się już dziś z Twoim opiekunem handlowym, który szczegółowo poinformuje Ciebie o akcji wymiany i pomoże w jej przeprowadzeniu.

TEXAS 80-bit i TEXAS 128-bit:

Dzięki RW4 Plus zyskujesz możliwość kodowania kluczy do najnowszych samochodów marki Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Toyota. Pełna lista samochodów do pobrania poniżej.